niedziela, 8 Grudzień 2019
Home / POWIAT / Piknik „Herberta” za nami. Zobacz zdjęcia

Piknik „Herberta” za nami. Zobacz zdjęcia

To już ostatnie chwile kiedy uczniowie trzecich klas gimnazjalnych mogą zadecydować w jakiej szkole kontynuować będą naukę od 1 września. Na przeciw ich oczekiwaniom ponownie wyszedł trzebiatowski „Herbert”, tym razem ukazując swoje zalety edukacyjne przy pomocy rozrywki, zabawy i sportu.

Tuż po zakończeniu oficjalnej części święta 3 Batalionu Zmechanizowanego, na przystani kajakowej w Trzebiatowie odbył się majowy Piknik Herberta, w czasie którego zarówno trzebiatowska Jednostka Wojskowa jak i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta w atrakcyjny sposób prezentowały swoje mocne strony. Organizatorzy przewidzieli: Strefę Gimnazjalisty czyli punkt informacyjny o trzebiatowskim „Herbercie”. W specjalnym konkursie, w którym udział brali wyłącznie gimnazjaliści nagrodą główną był rower górski. W Strefie Wojskowej można było uzyskać niezbędne informację o służbie wojskowej. Na każdego czekało coś atrakcyjnego. Ciepły poczęstunek, ciasta i napoje, strefa urody i diety. Zumba z Alicją Maciulewicz oraz zawody siłaczy z Grzegorzem Szymańskim, a do tego konkurencje sportowe z Marcinem Wawiórko no i mecz siatkowi Nauczyciele – Uczniowie, to tylko niektóre atrakcje, które czekały – nie tylko na gimnazjalistów.

Sprawdź także

Wigilia Miejska w Trzebiatowie

Stowarzyszenie „Niebieskie Serce” zaprasza mieszkańców Gminy Trzebiatów na uroczystą Wigilię Miejską, która odbędzie się 15 …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.