niedziela, 22 Wrzesień 2019
Home / GRYFICE / Delikatesy Mięsne Górzyca pełne smaku

Delikatesy Mięsne Górzyca pełne smaku

Coraz popularniejsze wyroby z dziczyzny, szeroka oferta wędlin wieprzowych oraz drobiowych, wędliny prosto z wędzarni, codzienne dostawy towaru oraz możliwość próżniowego zapakowania produktów – to tylko niektóre czynniki, za które klienci pokochali markę sieci Delikatesów Mięsnych Górzyca należącą do lokalnego Zakładu Mięsnego Górzyca koło Gryfic.

Wędlin prosto z wędzarni

W każdy czwartek do sieci Delikatesów Mięsnych Górzyca przyjeżdża specjalna dostawa wędlin prosto z wędzarni. Jeszcze ciepłe i pachnące, swoim aromatem kuszą już od wejścia. „

Oferta jest bezpośrednio związana z naszą linią produkcyjną, więc nigdy nie jest stała. Oczywiście niektóre wyroby, te cieszące się największą popularnością powtarzają się niemal co tydzień ” – mówi Anna Czyżewska specjalista ds. marketingu. Wędliny prosto z wędzarni dostępne są w każdy czwartek w całej sieci sklepów mięsnych.

Delikatesy Mięsne Górzyca w Gryficach w Kauflandzie oferują ponad to mięsa prosto z pieca. Pieczona karkówka, schab, boczek, żeberka, czy pieczona ćwiartka z kurczaka to gotowe rozwiązanie na rodzinny obiad, czy szybką, ciepłą i wartościową przekąskę w ciągu dnia. Taka oferta dostępna jest również w Płotach przy ul. Jedn. Narodowej 18 i w Szczecinie w sklepie przy ulicy Kwiatowej 29.

Produkty idealne na grilla

Już o połowy kwietnia w naszych sklepach dostępna jest specjalna oferta wyjątkowych wyrobów na grilla. Od lat ciesząca się uznaniem naszych klientów kiszka ziemniaczana, przebój z zeszłego roku – kiełbasa szaszłykowa i dostępna tylko u nas zaskakująca kiełbasa gołąbkowa. Dla miłośników nieco bardziej tradycyjnych smaków czekają kaszanka dobra pełna podrobów, kaszy pęczak i kaszy jęczmiennej, lekko pikantna w smaku kiełbasa madziarska, i klasyczne kiełbasy wieprzowe – kiełbasa rewalska i gryficka. „

Na stronie zakładu znajdziecie Państwo Górzyckie Inspiracje pełne sprawdzonych

przepisów na dania nie tylko na grilla. Każdy znajdzie tu pomysł na coś dla siebie od śniadania, przez lunch, dania obiadowe po pomysły na potrawy świąteczne ” – wspomina Anna Czyżewska.

Kompleksowa i profesjonalna obsługa

W sieci Delikatesów Mięsnych Górzyca poza miłą i schludną obsługą, możemy również uzyskać

fachową pomoc w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju mięsa. Personel doradzi również w

wyborze wędliny. Ponadto w sklepach oferujemy możliwość zmielenia wybranych kawałków mięsa na życzenie klienta, przygotowania i ubicia gotowych kotletów. W większości naszych sklepów istnieje również możliwość próżniowego zapakowana produktów co pozwala na znacznie dłuższe zachowanie ich świeżości w domowej lodówce.

Nie tylko w Gryficach…

„Wyroby oferowane przez markę Delikatesy Mięsne Górzyca obecnie dostępne są w dwunastu sklepach na terenie województwa zachodniopomorskiego” – mówi Anna Czyżewska. Obecnie Zakład Mięsny Górzyca ma swoje sklepy na terenie Otoku – tuż przy zakładzie, w Gryficach – stoisko firmowe w markecie Kaufland i sklep przy ul. Akacjowej, Płotach, Trzebiatowie w markecie Lewiatan, Resku i

nieco dalej w Kołobrzegu, Szczecinie i Policach. „Cały czas realizujemy konsekwentnie politykę rozwoju sieci Delikatesów Mięsnych Górzyca, dlatego stale poszukujemy nowych lokalizacji dla naszych sklepów” – zdradza nam Anna Czyżewska.

Więcej informacji nt. zakładu, jego oferty oraz sieci sklepów mięsnych dostępne jest na stronie

www.zmgorzyca.pl

wedlinyzdzika

.

 

Sprawdź także

Silny wiatr w całym regionie

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Zespół w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.