Home / GRYFICE / Mieszkaniec Gryfic nagabuje ludzi w gminie Kamień Pomorski. Mówi, że jest „wysłannikiem Boga”

Mieszkaniec Gryfic nagabuje ludzi w gminie Kamień Pomorski. Mówi, że jest „wysłannikiem Boga”

Mówi, że jest wysłannikiem Boga. Ubrany w białe spodenki, białą koszulkę i worek, z różańcem na szyi krąży od trzech dni po Wyspie Chrząszczewskiej w gminie Kamień Pomorski. Mężczyzna pochodzi z Gryfic. Na razie nie jest agresywny, ale nagabuje ludzi szukając czerwonego bloku.

Jak informują kamieńscy policjanci, mężczyzna krążący po Wyspie Chrząszczewskiej był poszukiwany jako osoba zaginiona. Pochodzi z Gryfic, gdzie już raz przekazano go tamtejszym funkcjonariuszom. Niestety wrócił, zaczepia mieszkańców Buniewic (gm. Kamień Pomorski), mówiąc, że jest wysłannikiem Boga. W weekend interweniowała policja, wezwano także pogotowie, ale lekarze orzekli, że nie ma powodu do hospitalizacji. Policja apeluje, by powiadamiać o każdym niepokojącym zachowaniu ze strony mężczyzny.

gryfickie.info

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.