poniedziałek, 16 Wrzesień 2019
Home / POWIAT / Uczniowie poszukują, szkoły zapraszają. Targi Edukacji i Pracy w Trzebiatowie już za nami

Uczniowie poszukują, szkoły zapraszają. Targi Edukacji i Pracy w Trzebiatowie już za nami

Była to kolejna okazja dla gimnazjalistów, którzy po zakończeniu nauki w szkołach gimnazjalnych muszą wybrać dalszą drogę kariery edukacyjnej. Organizatorzy Targów Edukacji i Pracy, które 13 maja odbyły się w Publicznym Gimnazjum w Trzebiatowie z ofertą wyszli również do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz tych, którzy poszukują pracy.

Organizatorem Targów Edukacji i Pracy, które odbyły się na terenie Publicznego Gimnazjum w Trzebiatowie była Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda OHP w Szczecinie przy pomocy Młodzieżowego Centrum Kariery w Trzebiatowie. – Do zaprezentowania swoich walorów podobnie jak w poprzednich edycjach zaprosiliśmy przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych, wyższych, a także pracodawców. Są to targi, które adresowane są do szerokiej grupy odbiorców. W ramach tego projektu w Trzebiatowie jesteśmy już po raz 7. – powiedziała Joanna Głogowska, dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Szczecinie. – Obserwując nasze Targi Edukacji i Pracy można zauważyć, że zainteresowanie z każdym rokiem utrzymuje się na takim samym poziomie, a może nawet jest nieco większe. Wierzę, że nasze spotkania przynoszą wymierny efekt – dodała Joanna Głogowska.

Targi Edukacji i Pracy w Trzebiatowie zostały zorganizowane w ramach rezultatów utrzymania projektu OHP, jako realizator usług rynku pracy, który w okresie od 2009 do 2014 r. finansowany był z Funduszy Europejskich. W ramach tego projektu utworzone były jednostki między innymi Młodzieżowe Centrum Kariery w Trzebiatowie. OHP nadal kontynuuje ten projekt.

Sprawdź także

Dożynki wojewódzkie w Trzebiatowie. Prezentujemy program

14 września w Trzebiatowie odbędą się Dożynki Wojewódzkie. W tym dniu za udane zbiory dziękować …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.