niedziela, 22 Wrzesień 2019
Home / POWIAT / Europejska Noc Muzeów w Pałacu nad Młynówką

Europejska Noc Muzeów w Pałacu nad Młynówką

Będzie to wyjątkowa noc, która zdarza się raz w roku. W najbliższą sobotę, 14 maja większość obiektów muzealnych w Europie, zaprasza do zwiedzania ekspozycji właśnie nocą.

Trzebiatowski Ośrodek Kultury zaprasza do zwiedzania przygotowanych wystaw w pałacowym muzeum. Dodatkowo będzie można skorzystać z usług kawiarenki „Pod różą”. Nie zapomniano również o najmłodszych.
Ekspozycje stałe Muzeum Pałacu nad Młynówką:
,,Salonik mieszczański”, ,,Blask złotego wieku. Historia miasta i jego zabytki”, ,,Średniowieczna moda na Pomorzu”, ,,Z wizytą w pomorskiej zagrodzie”, ,,Podglądając codzienność. Trzebiatów i jego mieszkańcy w XX wieku”, ,,Z drewna, kamienia i cegły… Architektura wsi okolic Trzebiatowa”, Kolekcja mebli mieszczańskich (hol górny), Kolekcja lalek (Czytelnia dla dzieci), „To był świat w zupełnie starym stylu… Trzebiatów i okolice na dawnej pocztówce”

Europejska-noc-muzeów-2016-1

Sprawdź także

Nabór rozpoczęty – Red Swing Low zaprasza do wzięcia udziału w wielkiej przygodzie

Gryficka Orkiestra Red Swing Low zaprasza do wzięcia udziału w przygodzie, która może okazać się …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.