niedziela, 19 Maj 2019
Home / GRYFICE / Dzieci trzeba kochać, ale mądrze! – Dorota Zawadzka w Bibliotece Publicznej w Gryficach

Dzieci trzeba kochać, ale mądrze! – Dorota Zawadzka w Bibliotece Publicznej w Gryficach

Jak wychować dzieci w poczuciu nie tylko praw ale obowiązków, jak radzić sobie z agresją, nudą i zniechęceniem – rodzice pytali – Dorota Zawadzka, najbardziej znana niania w Polsce odpowiadała.

Nie ma rodzica, który by nie znał super niani,  która przez kilka sezonów na oczach całej Polski doradzała jak wychować i kochać dziecko. Tym razem Dorota Zawadzka odwiedziła Gryfice na zaproszenie tamtejszej Biblioteki Publicznej.  – O chłopcach mówimy, że są mądrzy o dziewczynkach, że śliczne. Nie pozwalamy naszych synom okazywać słabości już od najmłodszych lat. Tak utrwalamy schematy, które w dorosłym życiu utrudniają odnalezienie się w świecie – przekonywała na spotkaniu w bibliotece super niania.

mada Podczas spotkania w gryfickiej bibliotece Dorota Zawadzka odpowiadała na pytania rodziców i promowała swoją książkę o mądrych wychowywaniu dzieci.

Sprawdź także

W Gryficach będą czytać trylogie Sienkiewicza rekordowo długo

Już 9 maja w Gryficach rozpocznie się najdłuższy maraton czytania Trylogii Sienkiewicza. Rekord Polski bity …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.