Home / TRZEBIATÓW / Roman Czejarek z wizytą w Pałacu nad Młynówką

Roman Czejarek z wizytą w Pałacu nad Młynówką

Roman-czejarek-11052016-1

 

 

 

 

 

 

 

We wtorkowe popołudnie, 10 maja w Czytelni Głównej w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury, odbyło się spotkanie z Romanem Czejarkiem – znanym dziennikarzem, radiowcem, pisarzem, fotografem, konferansjerem i podróżnikiem.

W niezwykle przyjemnej i pełnej poczucia humoru atmosferze, można było usłyszeć mnóstwo ciekawych historii i anegdot m.in. związanych z pracą dziennikarza w Radiowej Jedynce. Można było usłyszeć jak wygląda zwykły dzień pracy w radiowca, jaki ma on wpływ na wybór tematyki audycji.Nie zabrakło też interesujących pytań od publiczności, na które w zgrabny i niekiedy pełny dystansu odpowiadał Roman Czejarek. Dziennikarz wspomniał także o pracy z Zygmuntem Chajzerem i o zabawnych perypetiach podczas prowadzenia audycji „Lato z Radiem”. Ponadto przedstawionych zostało wiele ciekawych opowieści z życia prywatnego dziennikarza, o jego historiach rodzinnych. Wszystko to okraszone było niesamowitymi anegdotami, którymi gość umilał czas przybyłym do Pałacu nad Młynówką.

Trzebiatowski Ośrodek Kultury

 

Sprawdź także

Promocja trzebiatowskiej wody w nowym wydaniu. Każdy może napić się zupełnie za darmo

-Bardzo smaczna woda – podkreślają degustatorzy wody, która wypływa z dwóch poidełek zainstalowanych w Trzebiatowie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.