sobota, 17 Sierpień 2019
Home / TRZEBIATÓW / Roman Czejarek z wizytą w Pałacu nad Młynówką

Roman Czejarek z wizytą w Pałacu nad Młynówką

Roman-czejarek-11052016-1

 

 

 

 

 

 

 

We wtorkowe popołudnie, 10 maja w Czytelni Głównej w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury, odbyło się spotkanie z Romanem Czejarkiem – znanym dziennikarzem, radiowcem, pisarzem, fotografem, konferansjerem i podróżnikiem.

W niezwykle przyjemnej i pełnej poczucia humoru atmosferze, można było usłyszeć mnóstwo ciekawych historii i anegdot m.in. związanych z pracą dziennikarza w Radiowej Jedynce. Można było usłyszeć jak wygląda zwykły dzień pracy w radiowca, jaki ma on wpływ na wybór tematyki audycji.Nie zabrakło też interesujących pytań od publiczności, na które w zgrabny i niekiedy pełny dystansu odpowiadał Roman Czejarek. Dziennikarz wspomniał także o pracy z Zygmuntem Chajzerem i o zabawnych perypetiach podczas prowadzenia audycji „Lato z Radiem”. Ponadto przedstawionych zostało wiele ciekawych opowieści z życia prywatnego dziennikarza, o jego historiach rodzinnych. Wszystko to okraszone było niesamowitymi anegdotami, którymi gość umilał czas przybyłym do Pałacu nad Młynówką.

Trzebiatowski Ośrodek Kultury

 

Sprawdź także

Mecz pokoleń Orła Mrzeżyno

Będzie to wyjątkowe wydarzenie. W sobotę 10 sierpnia, już po raz czwarty obecni zawodnicy Orła …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.