środa, 23 Październik 2019
Home / TRZEBIATÓW / Piknik rodzinny w Nowielicach. Zatańczyli zumbę i wychodzili kilometry dla zdrowia.

Piknik rodzinny w Nowielicach. Zatańczyli zumbę i wychodzili kilometry dla zdrowia.

12-3

Bajeczne słońce, trochę wiatru, porcja energetycznej zabawy w rytm zumbowych układów a także morze pozytywnej energii, która udzieliła się uczestnikom – tak wyglądał piknik w Nowielicach w Gospodarstwie Agroturystycznym „Nad Stawem”. Zobacz galerię!

Potańczyli i pomaszerowali. Było dużo radości i z potężną porcją witaminy „Z”. – Mam nadzieję, że dawka endorfin, jak wydzieliła się podczas naszego szaleństwa zumbowego a także marszu z kijkami starczy na cały tydzień – żartowała Alicja Maciulewicz, która wspólnie z przyjaciółmi poprowadziła kolejny maraton. Tym razem w gościnnych progach Gospodarstwa Agroturystycznego „Nad Stawem” w Nowielicach. Było coś dla ducha i zdrowia.. Uczestnicy marszu m.in. otrzymali pamiątkowe medale. Imprezę udało się zorganizować wspólnie z Powiatem Gryfickim, który zapraszał na Nordic Walking. Kolejny zumbowy maraton już w najbliższą sobotę – 14 marca. Odwiedzi nas Dovydas Veiverys z Litwy, jeden z najbardziej utytułowanych instruktorów zumby w Europie.

24-1 

 

 

Sprawdź także

Festiwal o „Złoty Klucz”

Będzie to już 17. edycja festiwalu, w trakcie którego swoje talenty zaprezentują osoby niepełnosprawne. Organizatorem …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.