środa, 23 Październik 2019
Home / TRZEBIATÓW / Parada ponad trzystu maszyn rozpoczęła kolejny sezon motocyklowy! Zobacz galerię!

Parada ponad trzystu maszyn rozpoczęła kolejny sezon motocyklowy! Zobacz galerię!

 

55

Ryk mocy postawił na nogi mieszkańców Trzebiatowa, obserwujący z podziwem paradę blisko trzystu maszyn, które wzięły udział w XI Rozpoczęciu Sezonu Motocyklowego. Organizatorem zlotu jest Trzebiatowski Gang Motocyklowy. Zanim ruszą na trasy całej Polski przyjechali do Trzebiatowa, by oficjalnie i z błogosławieństwem rozpocząć tegoroczny sezon motocyklowy. Tradycyjnie po Mszy Świętej odbyło się święcenie maszyn. Błyszczące w słońcu, wypolerowane karoserie wabiły szczególnie najmłodszych pod trzebiatowskie sanktuarium, gdzie jak zwykle zjeżdża brać motocyklowa. Grupki ciekawskich przechadzały się pośród gotowych do startu maszyn, a zapach benzyny tylko podsycał emocje. Wreszcie ruszyli przez miasto, by na oczach dziesiątek widzów przygazować uroczyście. Bo jakiż to byłby przejazd, gdyby nie podkręcić obrotów.

70

– Z roku na rok jest nas coraz więcej. Rozpoczęcie sezonu jest świetną imprezą, która przyciąga wielu motocyklistów i właśnie o to nam chodzi – powiedział Marcin Majchrzak, prezydent Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego. By połączyć przyjemne z pożytecznym – motocykliści będą w tym roku zbierać pieniądze w swoim gronie na charytatywny cel. – Robimy zbiórkę dla  chorego Wiktorka, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową kręgosłupa. W 2-ej dobie swojego życia przeszedł operację kręgosłupa. Oprócz przepukliny Wiktorek urodził się z pęcherzem neurogennym i wodogłowiem – dodaje Majchrzak w rozmowie z gryfickim.info.

Sprawdź także

Festiwal o „Złoty Klucz”

Będzie to już 17. edycja festiwalu, w trakcie którego swoje talenty zaprezentują osoby niepełnosprawne. Organizatorem …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.