wtorek, 19 Listopad 2019
Home / TRZEBIATÓW / W Trzebiatowie motocykliści rozpoczną sezon

W Trzebiatowie motocykliści rozpoczną sezon

W najbliższą sobotę (7 maja) od uroczystej Mszy Świętej w Trzebiatowie motocykliści rozpoczną sezon. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnej parady ulicami miasta i wielu niespodzianek na terenie „miasteczka motocyklowego”, w którym spotkają się pasjonaci jednośladów z całej Polski.

Tradycyjnie, na zaproszenie Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego, do Trzebiatowa przybędą miłośnicy jednośladów, aby rozpocząć sezon. Inaugurację sezonu tradycyjnie poprzedzi Msza Święta w Sanktuarium Maryjnym w Trzebiatowie. – Z roku na rok jest nas coraz więcej. Rozpoczęcie jest bardzo fajną imprezą, która zrzesza wielu motocyklistów i właśnie o to nam chodzi – powiedział Marcin Majchrzak, prezydent Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego. W poprzednim, jubileuszowym X otwarciu, ulicami Trzebiatowa przejechało blisko 300 motocykli, trike`ów i quadów. Organizatorzy wierzą, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej. – W tym roku w czasie naszego zlotu zbierać będziemy pieniądze dla chorego Wiktorka, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową kręgosłupa. W 2-ej dobie swojego życia przeszedł operację kręgosłupa. Oprócz przepukliny Wiktorek urodził się z pęcherzem neurogennym i wodogłowiem – zaznaczył Majchrzak.

Rozpoczęcie-sezonu-motocyklowego-2016

Sprawdź także

Unihokeistki z Trzebiatowa pojadą na Mistrzostwa Świata

Zawodniczki SUS Travel Jedynki Trzebiatów: Maja Mazur, Justyna Krzywak, Agata Arendarczyk i Daria Drzymała zostały …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.