środa, 23 Październik 2019
Home / TRZEBIATÓW / Podnoszenie Fiata Ducato z Regi trwało kilka godzin. Zobacz zdjęcia!

Podnoszenie Fiata Ducato z Regi trwało kilka godzin. Zobacz zdjęcia!

Kilka godzin trwała operacja podnoszenia dostawczego Fiata Ducato, który w nocy z czwartku na piątek stoczył się do Regi. Użyto w niej specjalnego dźwigu, a także pomocy płetwonurka. Przyczyną zdarzenia była najprawdopodobniej nieuwaga kierującej, która wedle relacji miała zatrzymać auto na poboczu w pobliżu rzeki, wysiąść z niego i nie zaciągnąć ręcznego hamulca.

Specjalny dźwig, który na własny koszt sprowadził właściciel firmy transportowej, do której należy pojazd podniósł auto z rzeki chwilę przed godziną 17.00. Dlaczego auto znalazło się w wodzie? Jak tłumaczy kierująca autem kobieta, zatrzymała pojazd na pobliskim parkingu, chwilę po tym, jak musiała mocno hamować, by nie zderzyć się z sarną. Wyszła z pojazdu, zostawiając go na włączonym silniku i nie zaciągając ręcznego hamulca. Fiat stoczył się do rzeki, której nurt przeniósł go kilkadziesiąt metrów dalej. Na wysokość ogródków działkowych. Powiadomieni o zdarzeniu strażacy zabezpieczyli linami pojazd, mocując je na pobliskim drzewie. Akcję wydobycia podjęto po południu w piątek.

 

Sprawdź także

Festiwal o „Złoty Klucz”

Będzie to już 17. edycja festiwalu, w trakcie którego swoje talenty zaprezentują osoby niepełnosprawne. Organizatorem …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.