sobota, 19 Październik 2019
Home / REGION / Fiat Ducato w Redze. Kierująca nie zaciągnęła hamulca.

Fiat Ducato w Redze. Kierująca nie zaciągnęła hamulca.

Auto w Redze

Na niecodzienne znalezisko natknęli się mieszkańcy Trzebiatowa jadący rankiem do pracy. Na wysokości ogródków działkowych przy wyjeździe w kierunku Niechorza, w rzece Redze stał zatopiony do połowy samochód dostawczy  Fiat Ducato. Do zdarzenia doszło już wczoraj (5 maja), a przyczyną było niezaciągnięcie hamulca ręcznego w pojeździe.

auto w redze2

O zdarzeniu policjanci zostali poformowani już w czwartek 5 maja. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że prowadząca pojazd marki Fiat Ducato nie włączyła hamulca ręcznego w samochodzie, który następnie zjechał do Regi – powiedział Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. Policjanci o zdarzeniu zostali poinformowani tuż przed północą. Kierująca samochodem, na odcinku Trzebiatów – Pogorzelica została zmuszona do gwałtownego hamowania aby uniknąć uderzenia w zwierzę, które wtargnęło na drogę. Chwilę później zaparkowała samochód na poboczu. Po wyjściu z pojazdu, najprawdopodobniej nie włączyła hamulca ręcznego w samochodzie, który zjechało do rzeki.

fot. Adam Kempkiewicz

Sprawdź także

Festiwal o „Złoty Klucz”

Będzie to już 17. edycja festiwalu, w trakcie którego swoje talenty zaprezentują osoby niepełnosprawne. Organizatorem …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.